Layout by TYLER
Fonts:dafont.com
Background:gyapo
Główna Regulamin Co to jest? Prozaicy - powrót Konkursy Facebook
Witaj na Prozaicy: Piórem! Jest to miejsce przeznaczone na publikację tekstów napisanych z myślą o konkursach lub akcjach literackich, organizowanych przez Prozaików. W celu poznania dokładniejszych informacji, zapraszam do zakładki "Regulamin" oraz "Co to jest?".
Kontakt: e-mail:prozaicy@vp.pl lub gg: 2171207 - halska.

CO TO JEST?
Prozaicy: Piórem jest to odsłona bloga Prozaicy, poświęcona publikacji Waszych tekstów. Wszystkie opowiadania konkursowe, a także prace napisane na rzecz akcji literackich, będą umieszczane właśnie tutaj. Jest to miejsce poświęcone na to, aby każdy z Was mógł pochwalić się swoim tekstem, ale również i po to, żeby każdy z Was miał szansę na otrzymanie opinii. Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam Was wszystkich do czytania i komentowania prac. 

Jest to miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie w celach przedstawionych powyżej. Jeśli chcecie opublikować na Prozaikach felieton, recenzję bądź cokolwiek innego, zostanie to zrobione na głównej stronie bloga. 

Jeżeli chcesz przesłać tekst konkursowy albo na akcję literacką, wyślij maila na adres prozaicy_piorem@vp.pl. Wszelkie inne teksty, pytania albo uwagi należy kierować na prozaicy@vp.pl 

Prace w akcji "Piszę, bo lubię" ocenia ekipa Opieprzu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz